Oveselība uzsāk jaunu aktivitāti veselīgu ieradumu veicināšanai novada iedzīvotājiem

By sanita.celmina

Oveselība, Ogres novada Sporta centra veselības veicināšanas nodaļa, nesen uzsāka jaunu aktivitāti, kas vērsta uz veselīgu ieradumu veicināšanu novada iedzīvotāju ikdienā. No 18.marta līdz 27.aprīlim dalībnieku grupai tika piedāvāts plašs pasākumu klāsts, kas sniedza motivāciju un jaunas zināšanas ceļā uz savu dzīvesprieku un vieglumu.

Programmas “Izaicinājums dzīvespriekam un vieglumam” mērķis bija apvienot cilvēkus, kas vēlas uzsākt veselīgāku dzīvesveidu, mainīt savus ikdienas ieradumus, bet tiem trūkst kompānijas, motivācijas vai zināšanas, ar ko un kā sākt. 

Sākumā bija tikšanās ar psiholoģi, kuras laikā tika apspriesti ieradumu veidošanās mehānismi. Psiholoģes atbalsts un konsultācija bija pieejami vairākas reizes programmas laikā.

Uztura speciāliste Gita Ignace dalībniekiem sniedza informāciju un atbalstu veselīgāku maltīšu un ilgstošu ēšanas ieradumu ieviešanai ikdienas dzīvē, veica dalībnieku antropometriskos mērījumus projekta sākumā un beigās.

Dalībniekiem tika piedāvātas plašas iespējas piedalīties Oveselības organizētajās fiziskajās aktivitātēs, piemēram, nūjošanā, vingrošanā brīvā dabā, bodyArt nodarbībās u.c. 

Šī bija pirmā, izmēģinājuma, grupa, un tās aktivitātes ir noslēgušās. Oveselības komanda izvērtēs saņemtās atsauksmes un gūto pieredzi un rudenī plāno organizēt jaunu grupu, papildinot un nedaudz mainot nodarbību piedāvājumu un dalībnieku atlases procesu.

Seko līdzi pasākumiem veselības veicināšanai mūsu mājas lapā: www.oveselibaogre.lv