Oveselība

Notiek Pasākumi ielāde

« Visi Pasākumi

Uztura nodarbība vecākiem | 13.maijā plkst.18.30 | Ogresgala Tautas namā

7 maijs @ 08:00 - 31 maijs @ 17:00

Oveselība aicina uz uztura nodarbību vecākiem pirmdien, 13.maijā, plkst.18.30  Ogres Tautas nama mazajā zālē (Bumbieru ielā 9).

Nodarbību veido divas daļas: teorētisks ievads un praktiska gatavošana.

✅Nodarbības ietvaros iepazīsim jaunākās tendences uzturzinātnes pētījumos un gūsim ieskatu par veselīgu uzturu un tā pamatprincipiem.

✅Vai brokastīs jāēd kā karalim, pusdienas kā princim, vakariņas kā nabagam? Vai brokastis tiešām ir tik nozīmīgas? Papētīsim mūsdienīgu brokastu galdu un mācīsimies pagatavot veselīgas brokastis savai ģimenei.

Nodarbību vadīs pārtikas zinātnes doktore Dr.sc.ing.Vita Levkāne-Grīnberga. Vita ir trīs bērnu mamma, recepšu grāmatu un akadēmisko grāmatu līdzautore, kura vairākus gadus darbojās populārā žurnālā Četras Sezonas, vadījusi meistarklases pavāriem, radījusi jaunus produktus, un izveidojusi mazo bērnu akadēmiju – “Mazo Gudrinieku akadēmija”, iepazīstinot ar pilotprojektu “Iepazīsti pārtikas pasauli”!

❗️Vēršam uzmanību, ka vietu skaits ir ierobežots!

❗️Pieteikšanās obligāta!👇🏻

(Ja Jums piedāvā iespēju aizpildīt pieteikumu, tad pieteikumu nosūtot, Jūsu dalība pasākumā automātiski tiek aptiprināta. Taču, ja pieteikšanās opcija nav aktīva, tas nozīmē, ka dalībnieku grupa ir nokomplektēta un pieteikšanās ir slēgta.)

Grupa ir nokomplektēta.

Informācija

Sākt:
7 maijs @ 08:00
Beigas:
31 maijs @ 17:00
Pasākums kategorijas: