Oveselība

Notiek Pasākumi ielāde

« Visi Pasākumi

  • Šis notikumu ir pagājis.

Sievietes veselības pēcpusdiena

Sievietes veselības pēcpusdiena 

Aicinām mainīt/ uzlabot savus ikdienas ieradumus, smeļoties iedvesmu Sievietes veselības pēcpusdienā! Pēcpusdiena notiks 27. janvārī plkst. 17.00 Oveselība telpās Brīvības ielā 44, Ogrē.

Sieviete un dzīvesveids

Nodarbībā uzzināsiet, kā sakārtot ēdienkarti atbilstoši sievietes cikliskumam un kā samazināt PMS un būt harmoniskākai ar sevi; stāstīsim par uztura trikiem, kas palīdz attālināt grumbu veidošanos un uzlabot ādas stāvokli. Uzzināsiet arī, kuri produkti jāiekļauj uzturā, lai sakārtotu savus hormonus, un kādi nebūtu vēlami; kā sagatavoties menopauzei.

Krūšu veselība un pašpārbaude

Krūts vēzis ir visbiežāk diagnosticētais ļaundabīgais audzējs sievietēm pasaulē. Lai no tā izvairītos vai diagnosticētu to laikus, būtiska nozīme ir rūpēties par krūšu veselību ikdienā un tās pašai regulāri pārbaudīt, lai slimību konstatētu jau agrīnā stadijā.

Oveselība nodarbību organizē, īstenojot ESF projektu “Pasākumi veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ogres novada iedzīvotājiem” (Nr.9.2.4.2/16/I/031).

Vitamīnu top 5 sievietes veselībai un skaistumam

Vitamīni – imunitātei, enerģijas ražošanai, ādas, nagu, matu skaistumam, kā arī efektīvs līdzeklis novecošanas pazīmju mazināšanai! TOP 5 vitamīni sieviešu veselības veicināšanā – atpazīsti deficītu, bagātini uzturu – superfood tavā ikdienas uzturā!

Oveselība nodarbību organizē, īstenojot ESF projektu “Pasākumi veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ogres novada iedzīvotājiem” (Nr.9.2.4.2/16/I/031) nodarbības “Dabīgu vitamīnu avoti slimību profilaksei” ietvaros.

Pieteikums