Oveselība

Notiek Pasākumi ielāde

« Visi Pasākumi

 • Šis notikumu ir pagājis.

Sievietes veselības pēcpusdiena

7 oktobris, 2022

Katru gadu oktobris tiek atzīmēts kā krūts veselības mēnesis. Tā mērķis ir veicināt izpratni par krūšu veselību un krūts vēža profilaksi.      

Dzīvesveidam un veselības paradumiem ir ietekme uz krūts vēža attīstību. Tādi svarīgi faktori, kā veselīgs un sabalansēts uzturs, fiziskās aktivitātes, atteikšanās no smēķēšanas un alkohola lietošanas u. c. var būtiski samazināt krūts vēža attīstību dzīves laikā. 

Aicinām mainīt/ uzlabot savus ikdienas ieradumus, smeļoties iedvesmu 

Sievietes veselības pēcpusdienā! 

 

Tā notiks 7. oktobrī 17.00 Oveselība telpās Brīvības ielā 44, Ogrē. 

 

Vitamīnu top 5 sievietes veselībai un skaistumam

Vitamīni – imunitātei, enerģijas ražošanai, ādas, nagu, matu skaistumam, kā arī efektīvs līdzeklis novecošanas pazīmju mazināšanai! TOP 5 vitamīni sieviešu veselības veicināšanā – atpazīsti deficītu, bagātini uzturu – superfood tavā ikdienas uzturā!

Oveselība nodarbību organizē, īstenojot ESF projektu “Pasākumi veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ogres novada iedzīvotājiem” (Nr.9.2.4.2/16/I/031).

 

Krūšu veselība un pašpārbaude 

Krūts vēzis ir visbiežāk diagnosticētais ļaundabīgais audzējs sievietēm pasaulē. Lai no tā izvairītos vai diagnosticētu to laikus, būtiska nozīme ir rūpēties par krūšu veselību ikdienā un tās pašai regulāri pārbaudīt, lai slimību konstatētu jau agrīnā stadijā.   

Oveselība nodarbību organizē, īstenojot ESF projektu “Pasākumi veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ogres novada iedzīvotājiem” (Nr.9.2.4.2/16/I/031).

 

Sieviete un dzīvesveids

Nodarbībā uzzināsiet, kā sakārtot ēdienkarti atbilstoši sievietes cikliskumam un kā samazināt PMS un būt harmoniskākai ar sevi; stāstīsim par uztura trikiem, kas palīdz attālināt grumbu veidošanos un uzlabot ādas stāvokli. Uzzināsiet arī, kuri produkti jāiekļauj uzturā, lai sakārtotu savus hormonus, un kādi nebūtu vēlami; kā sagatavoties menopauzei.

Pieteikšanās obligāta. 

Pieteikums

   

   

  Informācija

  Datums:
  7 oktobris, 2022
  Pasākums kategorijas:
  ,