Oveselība

Notiek Pasākumi ielāde

« Visi Pasākumi

 • Šis notikumu ir pagājis.

Plkst.17.00_3 nodarbību cikls “Neveselīgas našķošanās alternatīvas un apzinātas ēšanas praktizēšana” Ikšķilē

29 marts, 2023 @ 17:00 - 12 aprīlis, 2023 @ 18:30

7. APRĪLIS- PASAULES VESELĪBAS DIENA

Aprīlī, veselības nedēļas ietvaros, Oveselība organizē dažādus pasākumus veselības veicināšanai Ogres novada iedzīvotājiem. Dzīvo vesels Ogres novadā! Nāc un piedalies!

Trīs nodarbību cikls “Neveselīgas našķošanās alternatīvas un apzinātas ēšanas praktizēšana” notiks trešdienās: 29.martā, 5. aprīlī (notiks attālināti, platformā ZOOM), 12.aprīlī, nodarbības sākums plkst. 17.00.

1. un 3. nodarbība klātienē Ikšķiles Dienas centrā, Daugavas prospektā 34, Ikšķilē,

2.nodarbība attālināti (tiks nosūtīta pieeja ZOOM konferencei).

Nodarbību ciklā izzināsim ēšanas paradumus, analizēsim emocionālās ēšanas izraisošos faktorus, diskutēsim kā ierobežot un ar ko aizstāt neveselīgu našķošanos.
Kāpēc tas ir tik būtiski? Pārlieku liela cukura uzņemšana veicina liekā svara attīstību, asinsspiediena un cukura līmeņa asinīs paaugstināšanās risku un negatīvi ietekmē gan garastāvokli, gan imunoloģiskos procesus, gan sirds veselību. Un tieši uzturs ir viens no veidiem kā ievērojami uzlabot sirds veselību!
Būs iespēja apgūt arī praktiskus apzinātas ēšanas vingrinājumus.

Sertificētas uztura speciālistes vadībā Tev būs iespēja apzināt savus ēšanas paradumus un noskaidrot piemērotākos veidus paradumu uzlabošanā, kā arī iegūt jaunas receptes un iedvesmas devu ikdienas maltīšu pilnveidošanā.

Dalībnieku skaits grupā ir ierobežots, tāpēc iepriekšēja reģistrēšanās ir obligāta, aizpildot pieteikuma formu.

Oveselība nodarbības organizē, īstenojot ESF projektu “Pasākumi veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ogres novada iedzīvotājiem” (Nr.9.2.4.2/16/I/031).

Pieteikums

  Informācija

  Sākt:
  29 marts, 2023 @ 17:00
  Beigas:
  12 aprīlis, 2023 @ 18:30
  Pasākums kategorijas:
  Pasākums atzīmes:
  , ,