Oveselība

Notiek Pasākumi ielāde

« Visi Pasākumi

  • Šis notikumu ir pagājis.

Veselības dienas nometne vecvecākiem ar mazbērniem 2023.gada 26.-28.oktobrī (Ogresgalā)

16 novembris, 2023 @ 08:00 - 17:00

Rudens brīvlaika nedēļā no 26.-28.oktobrim vecvecāki kopā ar mazbērniem piedzīvojuši trīs interesantas un notikumiem piepildītas dienas Oveselība organizētajā veselības dienas nometnē Ogresgalā!

📍Nometnes ietvaros vecvecāki ar mazbērniem stiprināja savstarpējās attiecības, kā arī papildināja zināšanas par veselīgu dzīvesveidu, psihoemocionālo veselību un uzturu, kopīgi piedaloties dažādās aktivitātēs, nodarbībās un spēlēs.

Nometni iesākām ar iepazīšanos, kur katrs pastāstīja par kādu vecvecāku un mazbērnu kopīgi piedzīvotu notikumu, kas īpaši palicis atmiņā. Šī bija lieliska iespēja iedvesmoties un pasmelties pa idejai kā var pavadīt brīvo laiku kopā! Tālāk nometnes dalībnieki devās uz mūzikas terapijas sesiju, kuras laikā veicināja sadarbības un saziņas prasmes, emociju izpausmes, kā arī pašizpausmes un radošuma attīstību. Savukārt pēcpusdienā aktīvi darbojās radošajās darbnīcās, kur tapa interesanti pašu darinātie radošie darbiņi.
Otrās nometnes dienas rīts iesākās aktīvi – dalībnieki komandās savstarpēji sacentās sportiskajās aktivitātēs par labāko rezultātu, izcīnot veselīgas balvas. Pēc garšīgām pusdienām dalībnieki devās uz mākslas terapijas sesiju. Dienu noslēdzām ar radošo pulciņu.
Nometnes noslēguma dienas rītā pieaugušie tikās ar geštaltterapeiti, lai pārrunātu vecvecāku lomu un starppaaudžu sadarbību, savukārt bērnus pārsteidza animatori ar dažādiem trikiem un atkārtīvām aktivitātēm. Pēcpusdienā vecvecāki ar mazbērniem kopīgi piedalījās izzinošā nodarbībā par veselīgu uzturu un pagatavoja veselīgus našķus uztura speciālista vadībā. 🤩
Nometne notika ar ESF projekta “Pasākumi veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ogres novada iedzīvotājiem” (Nr.9.2.4.2/16/I/031) atbalstu un iedzīvotājiem bija bez maksas!

Informācija

Datums:
16 novembris, 2023
Laiks:
08:00 - 17:00
Pasākums kategorijas:
,